Členové


 


 

 

 Alžběta Veliká

Bětka přišla do BHD v roce 2008 a stala se členem jezdeckého klubu Helios, kde se naučila jezdit. Později obsedla Babetu, jednoho z našich poníků. V roce 2013 si dala jezdeckou pauzu, ale na jaře roku 2016 se do stáje opět vrátila a jezdila koně naší klientky Dagmar Sekaninové. Na jaře 2018 si Bětka odkoupila našeho nejmladšího poníka Mandarína, se kterým se společně připravují na závody.

Bětka trénuje především začátečníky a děti na ponících.

 Mělník

 Aneta a Dáša Sekaninovi

Aneta a Dáša mají svého prvního koně Tarabase ustájeného ve stáji již 6 let. Protože jeden kůň pro dva jezdce je málo - přibyl do rodinky i valach Orfeus a tříletek Quentin. Všichni tři hoši se společně s jejich majitelkami  jezdecky zlepšují   pod vedením trenérky a majitelky stáje Katariny. 

 

 Tereza Pekárková

Terka na koních jezdí od 9 let. Ve čtrnácti letech dostala svého prvního koně – Colorku, se kterou v roce 2015 přišla do BHD. Do té doby se spolu účastnily pouze skokových závodů, ale pod vedením trenérky Katariny Terka objevila krásu drezury a společně se připravují i na drezurní závody. Do budoucna by chtěla jezdit soutěže všestrannosti.
 
 
 
             

 Martina Kroutilová

Martina se koním věnuje již třináct let. Zpočátku ji bavilo především skákání. Myšlenky na drezuru přišly až později. Členkou naší stáje se stala v roce 2012 a začala se věnovat drezurnímu ježdění. U nás jezdila několik klubových i soukromých koní, ale nejvíce jí k srdci přirostl náš hřebeček Monty (Dollom Valmont), se kterým si letos v dubnu složila jezdeckou licenci. Jejím cílem je dál se drezurně vzdělávat a zúčastnit se s Montym nějakých závodů.  
  

Renáta Veverková

Renča na koních začala jezdit už v maminčině břiše. Opravdové jezdecké zkušenosti začala sbírat ve svých 12 letech ve stáji TJ Žižka Praha, kde se stala oddílovým členem. Po povodních, které v roce 2002 zničily tuto stáj, Renča putovala po různých stájích až nakonec v roce 2012 zakotvila v BHD. U nás si pronajala do polovičního pronájmu hřebce Allegra a poté ještě nějakou dobu pomáhala s koňmi Dáše Sekaninové. Na konci léta se rozhodla, že přišel čas si koupit vlastního koně, kterého si 11.11.2015 koupila. V roce 2016 se s kobylou Seňoritou přestěhovaly do BHD, kde nyní trénují a připravují se na závody.

Napište nám