Členové


 


 

Tereza Slabá

Terka přišla do BHD v roce 2010 s Montym (Dollom Valmont). Dlouho měla v pronájmu kladrubskou klisnu Emboscadu a v roce 2012 si koupila KWPN klisnu Ediene z Holandska, se kterou se nyní účastní drezurních a workingových závodů.

Terka své zkušenosti předává dětem na ponících i pokročilejším jezdcům.

Babeta Melčová

Babet jezdí od svých 11 let, dlouhou dobu jezdila ve stáji Jaroslava Kohouta zaměřené na vozatajství, poté odešla do stáje zaměřené na chov welshů a nakonec v roce 2013 zakotvila ve stáji Black Horse Dressage, kde ten samý rok potkala svého vysněného koně, kterého si později koupila a složila s ním ZZVJ. Nyní se spolu účastní drezurních závodů do stupně L a závodů Working Equitation stupně S.

Babet také trénuje děti na ponících a začátečníky i lehce pokročilé na velkých koních. 

 

 Alžběta Veliká

Bětka přišla do BHD v roce 2008 a stala se členem jezdeckého klubu Helios, kde se naučila jezdit. Později obsedla Babetu, jednoho z našich poníků. V roce 2013 si dala jezdeckou pauzu, ale na jaře roku 2016 se do stáje opět vrátila a jezdila koně naší klientky Dagmar Sekaninové. Na jaře 2018 si Bětka odkoupila našeho nejmladšího poníka Mandarína, se kterým se společně připravují na závody.

Bětka trénuje především začátečníky a děti na ponících.

 Mělník

 Aneta a Dáša Sekaninovi

Aneta a Dáša mají svého prvního koně Tarabase ustájeného ve stáji již 6 let. Protože jeden kůň pro dva jezdce je málo - přibyl do rodinky i valach Orfeus a tříletek Quentin. Všichni tři hoši se společně s jejich majitelkami  jezdecky zlepšují   pod vedením trenérky a majitelky stáje Katariny. 

 

 Tereza Pekárková

Terka na koních jezdí od 9 let. Ve čtrnácti letech dostala svého prvního koně – Colorku, se kterou v roce 2015 přišla do BHD. Do té doby se spolu účastnily pouze skokových závodů, ale pod vedením trenérky Katariny Terka objevila krásu drezury a společně se připravují i na drezurní závody. Do budoucna by chtěla jezdit soutěže všestrannosti.
 
 
 
             

 Martina Kroutilová

Martina se koním věnuje již třináct let. Zpočátku ji bavilo především skákání. Myšlenky na drezuru přišly až později. Členkou naší stáje se stala v roce 2012 a začala se věnovat drezurnímu ježdění. U nás jezdila několik klubových i soukromých koní, ale nejvíce jí k srdci přirostl náš hřebeček Monty (Dollom Valmont), se kterým si letos v dubnu složila jezdeckou licenci. Jejím cílem je dál se drezurně vzdělávat a zúčastnit se s Montym nějakých závodů.  

Napište nám