Koně

           

Delineante

majitelka: Katarína Hlavová

Otec: Descenso po Galero III, matka: Petenera VI po Levante III

Delineante je plemenný hřebec a příslušník plemenné knihy P.R.E  importovaný v roce 2007 ze Španělska. Je velmi dobře stavěný, temperamentní s výborným charakterem, drezurně přiježděný a dobře jezditelný i pro méně zkušené jezdce. Prošel výcvikem k filmu, umí španělský krok, vzpínat se a lehat si na povel, je zvyklý na oheň a další rekvizity. Zúčastnil se například i natáčení Letopisů Narnie a loni i závodů ve Working Equitation.

Nabízíme připouštění!

             

Delineante Electra

* 3.6.2010
majitelka: Katarína Hlavová

Electra se narodila v BHD, je potomkem kladrubské klisny Emboscada a PRE hřebce Delineante. V roce 2013 se v BHD obsedla a v roce 2014 se zúčastnila hobby drezurních závodů v Kovárech, závodů Working Equitation (kategorie S) ve Vrchovanech a natáčení filmu Emperor. 

Nabízíme k filmování!

             

Gilsar - Sagar

majitel: Pavel Vokoun

Sagar je naše filmová hvězda, zúčastnil se natáčení nespočetu filmů např. Narnie. Dále učí naše klienty jezdit, je možno si na něm objednat výcvikovou lekci.

Nabízíme k filmování!

             

Tarabas

majitelky: Aneta a Dáša Sekaninovi

Tarabas je příslušník plemene český teplokrevník a je prvním vlastním koněm Anety a Dáši. Připravuje se v současnosti na drezurní karieru, ačkoliv byl zakoupen jako skokový kůň.

             

 Seňorita

*24.7.2008

majitelka: Renáta Veverková

otec: 1072 Lord, matka: Varesa

Seňorita je zástupkyní plemene Slovenský teplokrevník. Odchována ve Stáji Urban, kde byla roku 2015 i zakoupena. V roce 2016 se se svou majitelkou přistěhovaly do BHD, kde nyní trénují především drezuru a připravují se na závody. Do budoucna plánují účastnit se nižších drezurních závodů, Working Equitation a možná i skokových závodů, jelikož Seňorita má po otci výborný skokový původ.

             

Sacramoso Margeta XIII-20

*19.5.2013

majitel: Pavel Vokoun

Majda je krásný vraný hřebec našeho národního plemene. Nyní se základně přiježďuje, jezdí v zápřahu a připravuje se na filmování. Je velmi učenlivý a ač je to hřebec, tak je velmi nekonfliktní s ostatními koňmi. V budoucnu bude možné zaplatit si na něm výcvikovou hodinu.

             

Sacramoso Sabrina XIII-21

*23.5.2013

majitel: Pavel Vokoun

Dalším představitelem národního plemene v naší stáji je Sam. Mladý vraný hřebec v základní fází výcviku jak pod sedlem, v zápřahu, tak ve filmování aspiruje na jezdeckého koně majitelky stáje Kataríny Hlavové. Doufejme, že je společně uvidíme na drezurních obdelnících.

             

Humfry

majitelka: Katarína Hlavová

Humfry je černý hřebec plemene KWPN. Nyní je v drezurním výcviku vedeném svou majitelkou, pod jezdkyní Alžbětou Baslovou. Už brzy bychom ho měli vidět na drezurních obdelnících a s jeho krásným pohybem je na co se těšit.

             

Mandarino Gold

*4.6.2012

majitelka: Alžběta Veliká

Náš nejmladší, velmi talentovaný poník po Dollom Valmont se narodil v BHD, kde byl taktéž obsednut. V březnu roku 2017 ho začala jezdit Alžběta Veliká, se kterou si výborně sedli. Tato jezdecká dvojice se zúčastnila pár hobby závodů, ale zatím jen s cílem okoukat se. Na jaře 2018 si Alžběta Mandarína odkoupila a nyní se pod tréninkem Kataríny připravují na závodní sezonu 2018. Mají v plánu se účastnit drezurních, skokových ale i Working Equitation závodů. 

             

Baron

majitelka: Katarína Hlavová

Poník jak pro ty nejmenší, tak i pro větší a zkušenější děti. Výborný učitel pro všechny mladé jezdce. Děti, které k nám docházejí na výcvikové hodiny, se na Baronovi naučí jak veškeré základní jezdecké dovednosti, tak péči, kterou je třeba koni poskytnout. Je moc hodný na ošetřování i na ježdění.

 

             

Babeta

majitelka: Katarína Hlavová

Naše krásná ponička, na které se též mladí jezdci naučí všechny základní jezdecké dovednosti. Tato malá dáma v BHD vždy nesloužila jen k ježdění, ale i k chovu. Narodili se jí u nás již dva potomci - Bruno a Mandarino. Jako byla výborná matka, tak je i skvělá učitelka ježdění pro naše juniory. 

 

 

 

             

 Emboscada

majitelka: Katarína Hlavová 
v plném pronájmu: Tereza Slabá

Klisna Emboscada reprezentuje kladrubské plemeno. Mezi její přednosti patří výborná povaha a také výjimečně aktivní chody. Tyto vlastnosti a impozantní vzhled ji předurčují k využití nejen při drezurním ježdění, ale také na svatbách a filmování. Zúčastnila se jako školní kůň jezdeckého výcviku herců pro nejrůznější filmy (např. Emperor), dále natáčení několika reklam. Jedná se o velmi spolehlivého koně (zvládá oheň, plachty, jízdu ve skupině), a to i pod méně zkušenými jezdci.

Dne 27.4.2017  tato úžasná kobylka zemřela na následky těžké koliky. 

            

Orfeus

majitelky: Aneta a Dáša Sekaninovi

            

 

Quentin

 majitelky: Aneta a Dáša Sekaninovi

Napište nám